Telefon
WhatsApp
CHP BELEDİYE BAŞKAN  ADAYI YALÇINKAYA BARTIN SORUNLARINI VE NASIL ÇÖZECEĞİMİZİ BİLİYORUZ
Gülhan Matbaa haber İçi

CHP Belediye Başkan Adayı Rıza Yalçınkaya 10 Ocak Çalışan Gazeteciler günü nedeniyle , basın mensupları ile kahvaltıda bir araya geldi. Kahvaltıdan sonra açıklamalarda bulunan  Yalçınkaya sözlerine "Nerede Kalmıştık diyerek başlayarak"İçimdeki Bartın sevdasıyla “Nerede kalmıştık?” diyerek tekrar Bartın’a hizmet yolunda Cumhuriyet Halk Partisinin Belediye Başkan Adayı olarak tekrar sizlerin karşısındayım. Bartın Belediye Başkanı olarak bu görev Bartın halkı tarafından bizlere tevdi edildiğinde Bartın halkının destek ve katkılarıyla bu göreve geldiğimizde kamu yararına toplumcu bir belediyecilik anlayışını ortaya koyarak Bartın’da herkese adil ve eşit bir belediyecilik çalışmasını en iyi şekilde göstereceğiz. Bundan kimsenin kuşkusu olmasın. Kimseyi ötekileştirmeden, ayrıştırmadan herkesi kucaklayarak Bartın’da adil ve eşit bir belediyeciliği ortaya koyacak çalışmaları hızlı bir şekilde yapacağız.

SORUNLARINI VE NASIL  ÇÖZECEĞİMİZİ BİLİYORUZ

Yalçınkaya" Bartın’ın sorunları çok fazla. Bu sorunları çözmek içinde gerçekten arkadaşlarımızla beraber, belediye çalışanlarımızla birlikte büyük bir özveriyle birlikte çalışarak Bartın’ın her geçen gün büyüyen sorunlarını, çözmek için var gücümüzle çalışacağız. Sorunların ne olduğunu çok iyi biliyoruz. Sorunların nasıl çözüleceğini de çok iyi biliyoruz. Bunu çözmek içinde başarılı olacağıma yürekten inanıyorum. Hem belediye başkanlığı dönemimdeki hem de milletvekilliği dönemimdeki bilgimle, tecrübemle ve birikimimle Bartın’daki beklenen projelerin hayata geçirilmesi sorunların çözülmesi konusunda arkadaşlarım ve belediye çalışanlarıyla birlikte çalışma yaparak Bartın’ın sorunlarını en kısa zamanda çözüp, Bartın halkının beklediği hizmetleri yerine getireceğiz. Sizler bizim yanlışlarımızı gördüğünüzde hiç çekinmeden eleştirilerinizi yapın. Bartın halkının yararına olan şeylerde bizleri destekleyin ama yönetim olarak yaptığımız yanlış varsa Bartın’ın hizmetlerinin aksaması konusunda yanlışlıklar varsa her zaman eleştirilerinize açığım."

CHP Belediye Başkan Adayı bazı teşkilat üyeleri ve Milletvekili Aysun Bankoğlu ile bazı sorunlarının olduğu konusunun dedikodu ve bazı kişilerin boş su kuyusuna su taşımaktan başka bir şey olmadığını, Milletvekili Aysun Bankoğlu ile esnaf ziyaretin de  bulunacağını sözlerine ekledi.

Toplantıya Amasra Belediye Başkanı Recai Çakır İl Başkanı İsmail Cem Akyol, Merkez ilçe Başkanı ve kadın kolları başkanı da katıldı

HABER: Ali Faik ATAY

Anasayfa Reklam Alanı 1 728x90

0 Yorum

Henüz Yorum Yapılmamıştır.! İlk Yorum Yapan Siz Olun

Yorum Gönder

Lütfen tüm alanları doldurunuz!

Gülhan Matbaa haber İçi

Yazarlarımız

Anket

Puan Durumu

Takım OM G M P
1 ADS  Adana Demir. 0 0 0 0
2 ANT  Antalyaspor 0 0 0 0
3 HTY  Hatayspor 0 0 0 0
4 BJK  Beşiktaş 0 0 0 0
5 ÇRZ  Ç.Rizespor 0 0 0 0
6 ALNY  Alanyaspor 0 0 0 0
7 EYP  Eyüpspor 0 0 0 0
8 FB  Fenerbahçe 0 0 0 0
9 GS  Galatasaray 0 0 0 0
10 GFK  Gaziantep FK 0 0 0 0
11 GÖZ  Göztepe 0 0 0 0
12 KSM  Kasımpaşa 0 0 0 0
13 KON  Konyaspor 0 0 0 0
14 KYS  Kayserispor 0 0 0 0
15 İBFK  Başakşehir 0 0 0 0
16 SAMS  Samsunspor 0 0 0 0
17 BOD  Bodrum 0 0 0 0
18 SVS  Sivasspor 0 0 0 0
19 TS  Trabzonspor 0 0 0 0
20
21
Nazar 1
Nazar 2

E-Bülten Aboneliği